

900 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціни
Мотори серії 885, 887, 875, 895
Електродвигун на акумуляторну пилу Grand АПЦ-21V
Мотор на акумуляторну пилу Гранд, АПЦ-21V
Підходить на акумуляторні пили Grand АПЦ-21V, KRAISSMANN 4000 AKS 18 Li і Мінск МАПЦ-21
Комплектація
1-н Електродвигун.
Двигун 887 — 12 — 36 В 16500 об./хв
Ім'я: мотор 887 DC Робоча напруга 12-36 В
Тип продукту: щітковий двигун постійного струму
Надзвичайно високий крутний момент двигуна:
Номінальна напруга: DC12V -36V
Характеристики мотора без навантаження:
12 В — 5100 об./хв, струм 0.8 А
18 В — 8500 об./хв, струм 0.9 А
21 В — 9200 об./хв, струм 1 А
36В — 16500 об./хв, струм 1.3А
Вага двигуна: 500 г.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Вага | 0.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 3 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 36 В |
| Довжина | 68 мм |
| Тип модуля | Силовий |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Споживаний струм | 10 А |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Маса | 0.5 кг |
| Колір корпусу | Сірий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Захисний кожух | Так |