18 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Регулювальні шайби (дистанційні шайби) використовується в багатьох сферах промисловості для встановлення потрібної відстані між двома деталями. Вона виготовляється з різною товщиною, у межах 0,1-1 мм.
Розміри шайб:
18х25х0.1
18х25х0.2
18х25х0.3
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Товщина шайби | 0.1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ: | Розмір шайби |