Електродвигун DC-775 12-36V - (14V) 20500 об./хв
Двигун постійного струму 775
Характеристики мотора без навантаження:
12 В — 11900 об./хв, струм 1.7 А
14В — 13800 об./хв, струм 1.9А
18В — 18100 об./хв, струм 2.1 А
21В — 20500 об./хв, струм 2.3 А
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 45 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип модуля | Силовий |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
| Основні | |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга | 14 В |
| Споживаний струм | 1.5 А |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Захисний кожух | True |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |