



1 700 ₴
Показати оптові ціниЖиві фото, тест роботи на відео.



BL-motor без щітковий двигун.
Заряду батареї вистачає в середньому на 30 хвилин у разі навантаження.
Шина пили 6 дюймів (15 см)
Комплектація — Без акумулятора
Комплектація
- Пила
- Шина 6 дюймів
- Ланцюг 1 шт.
- Коробка
BL-motor безщітковий двигун на 30% довше працює, ніж щітковий.
Потужність на 25% вища.
Удесятеро довше термін експлуатації.
Немає колекторно-щіткового вузла. Це виключило виникнення пов'язаних із ним несправностей.
Немає додаткового нагрівання від щіток.
Немає електричного іскри.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 5800 об/хв |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 180 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |