Безщітковий акумуляторний шурупокрут
Шурупокрут безщітковий акумуляторний
Безщітковий шурупокрут
Безщітковий шурупокрут — гайковерт
Безщітковий імпульсний шурупокрут
Акумуляторний Безщітковий Шурупокрут із ударом
Шурупокрут безщітковий акумуляторний
Характеристики
Тип акумуляторної батареї: Li-Ion
Тип двигуна: безщітковий
Напруга: 16.8 В
Діаметр патрона: 1/6 дюйма
Кількість обертів: I: 0-650 об/хв, II: 0-2300 об./хв.
Ємність батареї: 1.5 А
Час заряджання: 1.5 год.
Кількість батарей: 2 шт.
Додаткові особливості: Прогумована ручка, LED-підсвітка
Сумка: 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Під битку |
| Максимальний крутний момент | 85 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2300 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 16.8 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |