850 ₴
Показати оптові ціниКорпус для акумулятора - Makita (20V — 30 елементів Li-ion тип 18650)
Якісний корпус для самостійного складання акумуляторів Li-ion з платою контролю кожної комірки. Комплектація на фото.
Корпус для акумулятора Makita (20V) розроблений для збирання потужних батарей із 30 елементів Li-ion 18650. Ідеально підходить для високо навантажених електроінструментів. Конструкція забезпечує зручність складання, надійну фіксацію комірок і ефективне тепловідведення. Міцний матеріал корпусу захищає акумулятор від зовнішніх впливів, а компактний дизайн забезпечує сумісність з інструментами Makita.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 21 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Стан | Нове |
| Тип модуля | Силовий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 240 |
| Матеріал | ABS |
| Тип | Корпус |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 145 мм |