1 000 ₴
Показати оптові ціни
Мотор RS-855 (DC-855) 5-18V 7200 — 26000 об./хв - JOHNSON
Мотори серії 885, 885, 887, 875, 895
Двигун RS-855 (DC-855) 5-18V 7200 — 26000 об./хв - JOHNSON
Ім'я: мотор 855 DC Робоча напруга 5-18 В пост.
Тип продукту: щітковий двигун постійного струму
Надзвичайно високий крутний момент двигуна: 1,17 Нм
Номінальна напруга: DC14.4V
Характеристики мотора без навантаження:
5В — 5800 об./хв, струм 1.7 А
8В — 95000 об./хв, струм 9.5 А
12В — 14000 об./хв, струм 2.3 А
14В — 16500 об./хв, струм 2.6 А
18 В — 21500 об./хв, струм 3.1 А
Використання шнура живлення перерізом 1,5 мм
Вага двигуна: 500 г.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 14 В |
| Номінальний струм | 3 А |
| Максимальний струм | 10 А |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Споживаний струм | 10 А |
| Частота обертання | 20000 об/хв |
| Режими роботи | Повторно-короткочасний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Матеріал щітки | Металлографитні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Діаметр вала | 5 мм |
| Маса | 0.5 г |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
| Тип модуля | Силовий |