250 ₴
Показати оптові ціниУніверсальність цього адаптера для ноутбука полягає в можливості вибору необхідного режиму роботи за силою струму та напруги, а також різноманітним набором штекерів-насадок, що підходять для більшості моделей переносних комп'ютерів.
Адаптер 96W постачається разом зі спеціальним шнуром живлення. Напруга перемикається за допомогою бігунка, розташованого на бічній частині адаптера. Кожне подальше перемикання відтворюватиметься на лінійці зелених світлодіодів, навпроти яких міститься напис із вихідною напругою. Вам усього-насамого потрібно підібрати потрібну насадку, яка підійде під роз'єм наявного пристрою.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 120 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 12 - 24В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.5 А |